Granit Strzegomski

Granit

Wszystkie produkty w kategorii

Stopnie Schody podstopnie cokoły granitowe Strzegomskie

Stopnie z granitu strzegomskiego w kolorze jasno szarym – średnioziarnisty. Oryginalny materiał Polskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania.

Cena: od 400 zł (m2)

Parapety granitowe strzegom

Parapety z granitu strzegomskiego w kolorze jasno szarym – średnioziarnisty. Oryginalny materiał Polskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Polerowane na wysoki połysk. Zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Cena: od 450zł (m2)

Płyty chodnikowe, Płyty drogowe granitowe

Płyty chodnikowe, posadzkowe, drogowe z granitu strzegomskiego w kolorze jasno szarym – średnioziarnisty. Oryginalny materiał Polskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. 

Cena: od 250 zł (m2)

Czapy daszki oraz nakrywy granitowe

Czapy, daszki, nakrywy z granitu strzegomskiego w kolorze jasno szarym – średnioziarnisty. Oryginalny materiał Polskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. 

Cena: do ustalenia

Stopnie, Parapety, Płyty granit vanga

Granit Importowany. Oryginalny materiał Szwedzkiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Doskonale nadaje się do zewnętrznych projektów, jak również wewnętrznych.

Cena: od 750 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty, Daszki, Nakrywy New Impala, Padang dark

Granit Importowany. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Inne powrzechne nazwy: Padang Dark Cobra. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Koloru: ciemny grafit, antracyt.

Cena: od 1100 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty, Daszki, Nakrywy IMPALA RPA

Granit Importowany z południowej Afryki. Najlepszy na świecie gatunek IMPALI. Bardzo nikła nasiąkliwość a zarazem najwyższa wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Granit z gwarancją bardzo wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Powrzechnie stosowany w Stopniach, Parapetach, Blatach, Nagrobkach.

Cena: 850 zł (m2)

Orion / vizag blue india

Granit Indyjski. Kamień z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz.

Cena: od 1000 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty, Daszki, Nakrywy Flower White G383

Granit Importowany. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz.

Cena: 350 zł (m2)

Absolut black, Premium black, Szwed

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz.

Jeden z najbardziej czarnych granitów świata.

Cena: od 1100 zł (m2)

Granit Star Galaxy lub Star Gate

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Granit z centką złotą lub srebrna.

Cena: od 1200 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty Kashmir / Colonial GOLD

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie wewnątrz. Granit złoty – beżowy.

Cena: 850 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty, Viscount White

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Granit biały z charakterystycznymi smugami.

Cena: 1000 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty fantasy Black

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Granit czarny z charakterystycznymi smugami białymi smugami.

Cena: 1000 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty, Astoria IVORY KASHMIR Gold

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Granit złoty – beżowy.

Cena: 1100 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty Fantasy black

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Granit czarny z charakterystycznymi mlecznymi kometami.

Cena: 1000 zł (m2)

Łupek Bazaltowy Czarny Naturalny

Granit Importowany. Naturalny łupek Brazylijskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Doskonale nadaje się do zewnętrznych projektów, jak również wewnętrznych. 

Cena: 1100 zł (m2)

Demo produktu

Demo produktu

Cena: 1100 zł (m2)