Granit Strzegomski

Granit Strzegomski oferta:

Stopnie Schody podstopnie cokoły granitowe Strzegomskie

Stopnie z granitu strzegomskiego w kolorze jasno szarym – średnioziarnisty. Oryginalny materiał Polskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania.

Cena: od 500 zł (m2)

Parapety granitowe strzegom

Parapety z granitu strzegomskiego w kolorze jasno szarym – średnioziarnisty. Oryginalny materiał Polskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Polerowane na wysoki połysk. Zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Cena: od 550zł (m2)

Palisada słupy bloczki granitowe strzegom

Palisada granitowa cięta granit Strzegomski

Palisada, słupy oraz bloczki granitowe z granitu Polskiego Strzegom. Kamień o barwie jasno szarej – średnioziarnistej. Oryginalny materiał Polskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. 

Cena: od 22,50 zł (szt)

krawężnik obrzeże podmurówka granitowa Strzegom

Krawężnik granitowy strzegom cięty

Krawężnik granitowy, obrzeże chodnikowe oraz ogrodowe, podmurówka granitowa pod przęsła ogrodzeniowe. Z granitu strzegomskiego w kolorze jasno szarym – średnioziarnisty. Oryginalny materiał Polskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. 

Cena: do 45 zł/mb

Płyty chodnikowe, Płyty drogowe granitowe

Płyty chodnikowe, posadzkowe, drogowe z granitu strzegomskiego w kolorze jasno szarym – średnioziarnisty. Oryginalny materiał Polskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. 

Cena: od 360 zł (m2)

CZAPY DASZKI ORAZ NAKRYWY GRANITOWE

Czapy, daszki, nakrywy z granitu strzegomskiego w kolorze jasno szarym – średnioziarnisty. Oryginalny materiał Polskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. 

Cena: do ustalenia

Stopnie, Parapety, Płyty granit vanga

Granit Importowany. Oryginalny materiał Szwedzkiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Doskonale nadaje się do zewnętrznych projektów, jak również wewnętrznych.

Cena: od 950 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty, Daszki, Nakrywy New Impala, Padang dark

Granit Importowany. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Inne powrzechne nazwy: Padang Dark Cobra. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Koloru: ciemny grafit, antracyt.

Cena: od 1100 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty, Daszki, Nakrywy IMPALA RPA

Granit Importowany z południowej Afryki. Najlepszy na świecie gatunek IMPALI. Bardzo nikła nasiąkliwość a zarazem najwyższa wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Granit z gwarancją bardzo wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Powrzechnie stosowany w Stopniach, Parapetach, Blatach, Nagrobkach.

Cena: od 1100 zł (m2)

Orion / vizag blue india

Granit Indyjski. Kamień z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz.

Cena: od 1400 zł (m2)

Granit Super White

Brazylijski biały granit. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz.

Cena: 1950 zł (m2)

Absolut black, Premium black, Szwed

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz.

Jeden z najbardziej czarnych granitów świata.

Cena: od 1400 zł (m2)

Granit Star Galaxy lub Star Gate

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Granit z centką złotą lub srebrna.

Cena: od 1200 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty Kashmir / Colonial GOLD

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie wewnątrz. Granit złoty – beżowy.

Cena: 1300 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty, Viscount White

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Granit biały z charakterystycznymi smugami.

Cena: 1400 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty fantasy Black

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Granit czarny z charakterystycznymi smugami białymi smugami.

Cena: 1400 zł (m2)

COLONIAL White Granit

Granit COLONIAL White to kamień importowany z Indii. Dostępny w grubości 3 cm. Stosować go można na zewnątrz oraz do wewnątrz. Granit o barwie białej z unikatowym umaszczniem.

Cena: 1400 zł (m2)

Prada Gold Granit

Granit Prada Gold to kamień importowany z Indii. Dostępny w grubości 3 cm. Stosować go można na zewnątrz oraz do wewnątrz.

Dostępna tylko faktura polerowana.

Główne zastosowanie kamienia to stopnie, podstopnie, cokoliki, parapety, blaty, płyty granitowe itd.

Cena: 1450 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty, Astoria IVORY KASHMIR Gold

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Granit złoty – beżowy.

Cena: 1400 zł (m2)

Stopnie, Parapety, Blaty Fantasy black

Granit Importowany z Indii. Granit z gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Granit czarny z charakterystycznymi mlecznymi kometami.

Cena: 1400 zł (m2)

Łupek Bazaltowy Czarny Naturalny

Granit Importowany. Naturalny łupek Brazylijskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Doskonale nadaje się do zewnętrznych projektów, jak również wewnętrznych. 

Cena: 1400 zł (m2)

Schody parapety blaty Tarn SilverStar

Naturalny Francuski granit Tarn Silverstar. Doskonale nadający się na zewnątrz oraz do wewnątrz. Bardzo zbliżony barwą na krajowego granitu Graniczna. Posiada charakterystyczna srebrną drobną cętkę.

Cena: od 600 zł (m2)