Granit Strzegomski

Piaskowiec i łupek

Wszystkie produkty w kategorii

Granit elewacyjny

Płytki granitowe obustronnie łupane. Góra dół cięte styki mix cięte/łupane. Wysokości pasów 3 – 6 cm a długości nieregularne od 5 do 25 cm. Grubość płytek jest nieregularna i waha się od 1 do 3 cm. Kamień pochodzi z granitowego zagłębia Polski. Możliwość wykonania łupków w dowolnym kolorze w zależności od dostępności materiału.

Cena: 135 zł - 180 zł (m2)

Łupek Bazaltowy Czarny Naturalny

Łupek Importowany. Oryginalny materiał Brazylijskiego pochodzenia gwarancją wysokiej jakości oraz niezmienności barwy w trakcie jego użytkowania. Doskonale nadaje się do zewnętrznych projektów, jak również wewnętrznych.

Cena: 1100 zł (m2)

Piaskowiec elewacyjny

Płytki piaskowcowe obustronnie łupane. Góra dół cięte styki mix cięte/łupane. Wysokości pasów 4 – 5 cm a długości nieregularne od 5 do 25 cm. Grubość płytek jest nieregularna i waha się od 1 do 2,5 cm. Piaskowiec pochodzi z Najpiękniejszego Polskiego złoża Bolesławiec. Odcień bardzo żywy, odcienie są zróżnicowane co można zobaczyć na fotkach.

Cena: 80 zł (m2)

Kafelki / boniówka granitowa

Płytki / kafelki granitowe jednostronnie łupane. Góra dół oraz boki cięte. Wysokości  pasów / płytek jest stała i wynosi 10 cm a długości nieregularne od 12 do 30 cm. Grubość płytek jest zróżnicowana 2-4 cm. Kamień pochodzi z granitowego zagłebia Polski.

Cena: 240 zł (m2)